O nás

Jsme dvojice mladých profesionálních muzikantů, která v minulých letech odehrála stovky vystoupení na svatbách, firemních akcích, kongresech či oslavách po celé České republice i v zahraničí (Německo, Holandsko, Slovensko či Thajsko).

Náš repertoár tvoří světové a české hity od 70. let až po současnost (Beatles, Chinaski, U2, Adele, John Lennon, Kryštof, Rolling Stones, Ivan Hlas, Oasis, Bryan Adams a mnoho dalších).

V Praze nás můžete vidět na různých místech, kde pravidelně veřejně vystupujeme. Termíny všech koncertů naleznete webových stránkách www.martin-sevcik.eu

 

Martin Ševčík - 28 let

zpěvák, kytarista a hudebník. Finalista soutěže Česko Hledá SuperStar III, kde obsadil konečné 5. místo. V hudbě se pohybuje přes 10 let a má za sebou spousty projektů (Martin Ševčík band, The Players, Doctor Victor nebo The Stream).

Tomáš Formánek - 32 let

bubeník, perkusista a hudebník. Absolvent konzervatoře Jaroslava Ježka. V hudbě se rovněž pohybuje přes 10 let. Mimojiné má za sebou muzikantské zkušebosti ze zaoceánské lodi AIDA ve Skandinávii.